לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
073-2072277

דגשים לבחירת נוטריון מקצועי בעיר תל אביב

הוצאת דיבה

1. כיצד מוצאים נוטריון תל אביב?

רוב האזרחים המחפשים אחר שירות נוטריון תל אביב עושים זאת לצורך השגת אישור נוטריוני או תרגום נוטריוני של מסמכים. יחד עם זאת, ההיצע הגדול של נוטריונים בתל אביב עלול לגרום לתסכול בקרב מי שאינו בקיא בתחום. המשמעות האדירה של אישור נוטריוני והעובדה כי מציאת הנוטריון הנכון יכולה לחסוך זמן וכסף הופכים את החיפוש אחר איש מקצוע מן הסוג הזה לפעולה בעלת משמעות אדירה. בנוסף, צריך לזכור כי לעיתים חיפוש נוטריון תל אביב מלווה בלוח זמנים צפוף ומוגבל. במידה ומדובר על עריכת צוואה או אישור חיים יש צורך באיתור נוטריון תל אביב תוך זמן קצר וללא השתהות. על מנת לעזור בכך ננסה לסקור עבורכם את הדרכים המקובלות למציאת נוטריון תל אביב כך שתוכלו להשיג את מטרתכם על הצד הטוב ביותר.

מציאת נוטריון דרך המלצות

אפשרות פופולארית הרלוונטית אל כל בעלי המקצוע ולא רק אל עורכי דין היא מציאת נוטריון דרך המלצות של חברים, בני משפחה או קולגות. בצורה כזו תוכלו להיות בטוחים לא רק בותק ובניסיון של הנוטריון אלא גם באמינות שלו. במידה וקיבלתם המלצה על נוטריון תל אביב ובמידה והזמן מאפשר זאת, אל תחששו להגיע אל פגישת יעוץ בלבד. ישנן מספר סמכויות בהן נוטריון יכול לעזור לכם ולכן כדאי שתכירו את הסמכויות הבסיסיות מראש:

א. עריכת הסכם ממון

ב. תרגום נוטריוני

ג. אישור חיים

ד. עריכת צוואה

ה. אישור נכונות מסמך

ו. ייפוי כח

מציאת נוטריון באמצעות רשת האינטרנט

אחד התהליכים אשר הקלו באופן הבולט ביותר על אזרחים בשנים האחרונות בכל הקשור אל מציאת בעלי מקצוע הוא הכניסה של האינטרנט לחיינו. כיום ניתן למצוא מאות אלפי אתרי אינטרנט של משרד נוטריון ועריכת דין, אשר כל אחד מהם מציע שירותים מסוג אחר. יחד עם זאת, בעת חיפוש אחר נוטריון תל אביב באמצעות האינטרנט יש לשים לב לתחומי ההתמחות ולותק של הנוטריון. בעזרת אתרי האינטרנט לבדם קשה לזהות נוטריון בעל יחס אדיב ולכן כדאי לערב יחד עם הביקור באתר גם פגישת ייעוץ.

מציאת נוטריון בעזרת דפי זהב או ספר טלפונים

למרות שלאחר השימוש באינטרנט ספר הטלפונים ודפי הזהב נראים מעט אנכרוניסטיים, בכל הקשר אל נוטריונים יכול להיות שתופתעו מהיעילות שכלי זה מציע. היות ונוטריון הוא עורך דין בעל ותק של עשר שנים לפחות ופועל תחת רישיון של ועדת הרישיונות, סביר להניח שכמעט כל ספר טלפונים או חוברת דפי זהב בתל אביב יכילו רשימת נוטריונים מכובדת אשר יכולה לעזור לכם.

האם ניתן לחפש נוטריון בתל אביב באמצעות לשכת עורכי הדין?

ספר עורכי הדין הנמצא באתר לשכת עורכי הדין מכיל גם הוא את כל הפרטים על נוטריון תל אביב ובסביבה. מלבד הותק של עורך הדין, המהווה תנאי חשוב בקבלת רישיון נוטריון, על מגיש הבקשה לרישיון להיות חבר בלשכה. ספר זה של לשכת עורך הדין ערוך בצורה קלה וברורה וניתן לעשות בו שימוש פשוט.

2. תעריף קבוע של נוטריון

לסיכום, גם כאשר מחפשים עורך דין בעיר הגדולה יש דברים שאסור לוותר עליהם. זכרו כי תעריפו של נוטריון הוא קבוע ואחיד על פי החוק. השיקול הכלכלי הוא אינו פקטור בעת פנייה אל עורך דין ולכן בצעו את הבחירה כאשר אתם בטוחים כי עשיתם את הצעד הנכון.

עורכי-הדין וינברג וקרפל: ״השילוב בינינו הוא איחוד בין ניסיון עשיר ומוכח, לבין קדמה, חשיבה אסטרטגית, נחישות והתמדה. אנו רואים בדיני לשון הרע תחום שדרכו המשפט מתפתח ועוקב אחר הטכנולוגיה. ייצוג תובעים ונתבעים בלשון הרע והגנת הפרטיות בעידן המודרני – עידן האינטרנט והרשתות החברתיות – מייצר אתגרים יום-יומיים; עבורנו זו שליחות".

עורכי-הדין שלומי וינברג ובן קרפל, הם חברי ועדת לשון הרע הארצית בלשכת עורכי-הדין (יושב-הראש וחבר מן המניין בהתאמה). עורך-הדין שלומי וינברג אמון על חיבור הספר הידוע ״מורה דרך לתביעות לשון הרע״, ועורך-הדין בן קרפל ערך את המחקר האמפירי המקיף והמשמעותי ביותר ביחס לגידול בשיעורי הפיצוי הנפסקים בעת האחרונה בכלל הערכאות השיפוטיות.

המשרד מחזיק בסכום הפיצוי המצטבר הגבוה ביותר בתחום לשון הרע שנפסק בשנים האחרונות. המשרד נמנה על-פי הדירוגים היוקרתיים BDI ו – DUNS 100 כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום לשון הרע.

ליצירת קשר חייג – 073-2072277

פנייה לייעוץ אישיכדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:דגל.אין באמור לעיל ובאתר הוצאת דיבה משום המלצה, חוות דעת משפטית או ייעוץ משפטי או תחליף לכך; כמו כן התוכן באתר הוצאת דיבה לא מתיימר להיות מדויק ו/או מקיף ו/או עדכני, ויש לקחת בחשבון שמידע משפטי מטבעו מתיישן. כל המסתמך על המידע באתר הוצאת דיבה עושה זאת באחריותו המלאה ועל דעת עצמו בלבד!

פנייה לייעוץ אישי

שם ושם משפחה *

מספר טלפון *

נושא הפנייה

כדי למנוע ספאם, אנא בחר מהתמונות:לב.
פרטי יצירת קשר:

סניף קיסריה

רחוב האשל 5.

סניף רמת גן

רחוב ז'בוטינסקי 35.

 

טלפון: 073-2072277


לייעוץ ראשוני ללא התחייבות:
073-2072277


מידע חשוב נוסף